Benzer Ürünler
Vitakraft Menu Vital Tavşan Yemi 1000 G X 5 Adet
Vitakraft Menu Vital Tavşan Yemi 1000 G X 5 Adet

Vitakraft Menu Vital Tavşan Yemi 1000 G X 5 Adet (501-27060-5)

Marka : Vitakraft
Barkod : 86990042706055

Vitakraft Menu Vital Tavşan Yemi 5 Adet x 1000 G

Tavşanların tüm beslenme ihtiyaçlarnı karşılayacak tamamen doğal tahıl ve tohumlardan elde edilmiş,vitamin ve minerallerle desteklenmiş komple tavşan yemi, kafes içinde sürekli bir yemlik dolusu bulundurunuz.Vitakraft 1837 den beri evcil hayvan beslenmesinde dünyanın önde gelen firmalarındandır.

Tavşanların ana vatanı Güney Avrupa'nın yeşil alanlarıdır. Bu otçul hayvanlar birçok tohum, değişik otlar, bitkiler ve meyveler ile beslenirler. Tavşanınızın sağlıklı ve fit kalmasını istiyorsanız ana ihtiyaçlarını alabilecekleri bir beslenme programı uygulamalısınız.

Vitakraft, tavşanların fizyolojik olarak almaları gereken tüm besinleri alacağı bir karışım hazırlamıştır. Vitakraft yem tavşanınızın uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için gerekli oran ve miktarda hammaddelerin karışımından oluşmuştur. Bu karışım, yüksek miktarda lifli ürün, mineraller, vitaminler ve yeşil ot içermektedir. Ayrıca tadı da tavşanınızı cezbedecek ve hoşuna gidecek kadar güzeldir. Çeşitli Vitakraft ürünleri ile tavşanınızın sağlığını koruyabilir ve keyifli bir beslenme yapmasını sağlayabilirsiniz.

İçerik; Yonca, buğday, yulaf, arpa, mısır, havuç, bezelye, soya kabuğu, yucca.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı