Sanabelle Forelle Alabalıklı Tahılsız Kedi Maması 10 Kg
Sanabelle Forelle Alabalıklı Tahılsız Kedi Maması 10 Kg

Sanabelle Forelle Alabalıklı Kedi Maması 10 Kg (SNB105)

Marka : Sanabelle
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺405,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺344,25(KDV Dahil)
Barkod : 4015598017503
₺344,25 'den başlayan taksitlerle

SANABELLE ADULT WITH FINE TROUT


SANABELLE ALABALIKLI YETİŞKİN KEDİ MAMASI


Yetişkin kedilere uygun gluten ve şeker içermeyen Sanabelle alabalıklı yetişkin kuru kedi maması hem lezzetli hem de yenilebilirliği yüksek dengeli, eksiksiz bir gıdadır. Tüm canlılar için gerekli ve değerli olan Omega-3 yağ asitleri DHA ve EPA kaynağı olan alabalık ana protein kaynağı olarak kullanılmıştır. Yapay renklendirici veya tatlandırıcılariçermez. Sanabelle kedi maması içeriğinde hayvansal atıklar ya da atık endüstirisi ürünleri içermez.

·         Vitamin E,C ve iz element selenyum , hücre koruması sağlayan antioksidanlardandır.

·        Suyun vücuda alınması ve atılmasını doğal yollarla destekler ve idrar yolu taşı oluşumunu ve böbrek hasarlarını engelleyici rol oynar.

·         İyi dengelenmiş yüksek omega 3 ve omega 6 yağ asitleri iz element çinkonun ilavesi kedinizde kalıcı bir canlılık, yumuşak deri ve tüy örtüsünü destekler. Yuka özütleri  ile dışkıda hoş olmayan kokulara yol açan yan atıklara bağlanarak dışkı kokusunu azaltır.

·       İçerdiği frukto oligosakkaritler ve keten tohumu nedeniyle, kedinizin bağırsak hareketlerini düzenleyerek tüy yumaklarının daha kolay dışarı atılımını sağlar ve dışkı kokusunu azaltır.


 

Ürün İçeriği : Hayvansal yağ, alabalık, karaciğer (kurutulmuş), hidrolize et, kıkırdaklar (kurutulmuş), taze et, toz yumurta (kurutulmuş), selüloz lifleri, keten tohumu, balık yağı, maya (kurutulmuş), potasyum klorür, kızılcık (kurutulmuş), yaban mersini (kurutulmuş), midye tozu (NZ) yeşil dudaklı midye özü  (besinsel kıkırdak oluşumu ve fonksiyonu destekler), hindiba, kadife çiçeği çiçek (kurutulmuş), yucca özü (kurutulmuş).

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı