Pro Line Kuzu Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması Açık Mama 2 Kg
Pro Line Kuzu Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması Açık Mama 2 Kg

Pro Line Kuzu Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması Açık Mama 2 Kg (PLE1511262)

Marka : Pro Line
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺37,78(KDV Dahil)
Barkod : 86989950101152

Ürünlerimiz 1'er kg'lık şeffaf ambalajlarla paketlenerek gönderim sağlanmaktadır.

Pro Line Kuzu Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması

 
Ürün Bilgileri
Pro Line Kuzu Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması, 1 Yaşın üstündeki kediler için Yüksek kaliteli kuzu etli ve prinç içeren tam ve dengeli beslenme formüllü kedi maması.Doğal bir mücize olan keten tohumuyla ve doğal minerallerle "ProLine Kedi Kuru Maması " Kedinizin Yemeğe başladığı ilk günden ihtibaren daha parlak tüylere ve daha sağlıklı bir cilt e sahip olucaktır Aynı zamanda Kalp ve gözlerinin daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. İçerisinde bulunan "Taurin sayesinde daha sağlıklı ve daha enerjik olucaktır.Bunların yanı sıra ürün arkasında bulunan günlük beslenme oranları düzenli olarak uygulandığında bağışıklı sistemi güçlendirmektedir.Özel olarak tasarlanmış tane şeklileri ile diş ve diş etleri korunmuş olup sindirim kolaylaştırır.Karşı konulmaz, kendine has lezzeti ile kedinizin günlük besin ihtiyacını dengeli bir biçimde karşılar.
 
İçindekiler
Hayvansal Ürünler: Kuzu Eti ve Hayvansal Gıda Türevleri, Ciğer Aroması, mısır, buğday, mısır gluteni, tavuk yağı, ciğer aroması, A vitamini, E vitamini, K vitamini, C vitamini, folik asit mineral katkıları, kalsiyum, bakır, çinko, iyot, taurine.. 
 
Öneriler
Üretim ve son kullanma tarihleri paket üzerinde yazılıdır. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve besin değerlerini koruyan PROLINE  Yetişkin Kedi Maması nın bu tarihten önce tüketilmesi önerilir.
PROLINE  un üstün lezzetinin korunması için paketin açıldıktan sonra ağzı kapalı olarak veya kapalı bir saklama kabı içinde, serin ve kuru bir ortamsaklanmasıönerilir.PROLINE  ile birlikte kedinizin su kabında daima temiz ve taze içme suyu bulundurunuz.Kedinizin sindirim sistemi sağlığı için eski mamanızdan PROLINE  a aşağıdaki şekilde kademeli olarak geçmelisiniz.
Çerez Kullanımı