Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri
 
kirpipet.com, Mng Kargo şirketi ile siparişlerinizi sizlere ulaştırmaktadır.
 
Teslimat Süreci 
 
Kargo şirketi satın almış olduğunuz ürünü belirttiğiniz adrese teslim etmektedir.
 
Belirtilen adreste bulunamadığınız takdirde, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildirir bir ihbar notu kargo şirketi tarafından bırakılır. Üç gün içinde kargo şubesinden ürününüzü teslim almalısınız. Almadığınız durumda ürününüz kirpipet.com'a iade edilmektedir. Teslim alınmayan kargo ücreti müşteri tarafından ödenmektedir.
 
Siparişleriniz,Hafta içi saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi günleri saat 12:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargo firmamızla teslim edilmektedir. Hafta içi 15:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz ve Cumartesi 12:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişleriniz bir sonraki iş günü (Pazar günleri tatil olması sebebiyle Cumartesi'den sonraki ilk iş günü Pazartesi'dir) kargo firmamıza teslim edilebilmektedir. Resmi tatilller ve bayram tatillerinde kargo firmaları çalışmamaktadır. Bu dönemlerde gelen siparişleriniz ilgili tatillerin bitimine denk gelen iş günlerinde kargo firmalarımıza teslim edilmektedir.
Teslimat adresinin kirpipet.com'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapılabilmektedir. Bulunduğunuz bölgede kargo şubesi- acentesi mevcut değil ise mobil bölgelerden belirli günlerde ürün teslimi yapılabilmektedir. Bu durumda teslimat süresi uzayabilmektedir.
 
Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
 
Özel üretim ürünlerinin  teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık gösterebilmektedir. Bu ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.
 
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 
 
Satın aldığınız ürünler bir onay e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.
Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
 
kirpipet.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; [email protected]'dan bilgi alabilirsiniz.
  
Teslimat sırasında hasar görmüş ürünü teslim almayınız. TUTANAK tutturunuz. 
 
Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından  kirpipet.com garantisi ile size teslim edilecektir.Teslim aldığınız ürünü ve ambalajını kargo yetkilisi yanında kontrol etmenizi önemle rica ederiz. 
Ürün zarar görmüş ise, ürününüzü teslim almayınız, tutanak tutturarak (bir nüshasını alınız) kargo yetkilisine iade etmenizi önemle rica ederiz. Tutanak olmadığı durumda ürün hasarlarından kirpipet.com, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağı için sizlere ürün bedel iadesi yapılamayacaktır. Ürün teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

Teslimat adresinizi farklı bir adres gösterebilirsiniz.
 
Siparişinizi oluştururken teslimat adresini farklı bir adres kaydı girebilirsiniz.

 

Kargo fiyat bilgileri

Kirpipet.com'da 50TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo ve aynı gün kargoya teslimat uygulanmaktadır.

 

Çerez Kullanımı